یکی از روش های نظارت و کنترل کردن تلگرام در فضای مجازی با نام هک تلگرام Telegram Hack شناخته می شود، امروزه یکی از بزرگترین چالش های ذهنی و روحی والدین برای کنترل و نظارت بر فعالیت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی پر مخاطب، استفاده از برنامه هک تلگرام فرزند می باشد.

ما در این مطلب از سامانه مراقبت از خانواده قصد آموزش هک کردن تلگرام را نداریم، بلکه قصد معرفی یک برنامه کنترلی قابل استفاده برای تمام والدین، جهت کنترل تلگرام فرزندان شما را داریم. برنامه تلگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های پیام رسان “Messenger” در میان کاربران ایرانی است، که به دلیل امکانات بسیار گسترده و حرفه ای خود، محبوبیت زیادی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.

محبوبیت بیش از اندازه برنامه تلگرام موجب شده است، تا کمتر کسی از والدین به دنبال روش های کنترل اس ام اس (کنترل پیامک ها | SMS Control) فرزند خود باشند، کاربران زیادی با هدف نظارت بر فعالیت عزیزان و فرزندان خود در این شبکه اجتماعی محبوب به دنبال روش هایی برای کنترل و هک برنامه تلگرام می باشند. اما تمام افراد از این موضوع غافل هستند که، برنامه تلگرام به این سادگی ها قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل تلگرام از راه دور امکان پذیر است.

همچنین به صورت کامل به موارد زیر می پردازیم:

  • برنامه های هک تلگرام
  • هک واتساپ و پیشگیری
  • روش های هک اینستاگرام
  • ابزار های نظارت بر وایبر
  • روش های کنترل پیام رسان لاین

لازم به ذکر است، در مطالب بالا، تنها به تکنیک های کنترلینگ قابل استفاده برای کنترل گوشی فرزند توسط والدین در جهت امنیت و نظارت بر فرزندان زیر ۱۸ سال اشاره شده است و در ادامه مطلب، روش های کاملا دقیق جهت کنترل و هک تلگرام فرزند آموزش داده شده است

آنچه در این مطلب خواهید خواند | What you will read in this article

آنچه در این مطلب خواهید خواند:

  • آیا هک تلگرام با برنامه نظارت آزاد امکان پذیر است؟
  • چرا به برنامه هک تلگرام و کنترل شبکه های اجتماعی نیاز داریم؟
  • چگونگی نصب برنامه نظارت آزاد برای کنترل تلگرام
  • نحوه فعالسازی برنامه نظارت آزاد برای کنترل برنامه تلگرام
  • سوالات متداول در خصوص کنترل تلگرام

آیا هک تلگرام با برنامه نظارت آزاد امکان پذیر است؟

برنامه نظارت آزاد یک برنامه هکینگ تلگرام محسوب نمی شود، بلکه یک راهکار نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در برنامه پیام رسان تلگرام است، به این صورت که شما با نصب برنامه تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان دسترسی از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در شبکه تلگرام، که به اصطلاح عامیانه رت هک تلگرام Rat Hack Telegram از راه دور شناخته می شود را خواهید داشت.

نصب برنامه نظارت آزاد بسیار ساده است. شما بدون نیاز به هک کردن تلگرام با آیدی و شماره موبایل و تنها با انجام چند مرحله بسیار ساده می توانید، برنامه را کمتر ۵ دقیقه بر روی گوشی فرزند خود نصب و فعال کرده و پس از مخفی شدن برنامه می توانید، گزارش تمام فعالیت ها و ارتباطات فرزند خود را در برنامه تلگرام با استفاده از کنترل پنل مدیریت اختصاصی والدین تحت نظر بگیرید.

پس با ما همراه باشید تا شما والدین گرامی را با نحوه کنترل و مدیریت عملکرد فرزندان در برنامه تلگرام را بدون نیاز به هیچ گونه برنامه هک و یا غیر قانونی و از طریق برنامه نظارت آزاد آشنا سازیم.

هکر کیست؟
آیا هک در ایران جرم است؟

چرا به برنامه هک تلگرام و کنترل شبکه های اجتماعی نیاز داریم؟

روزانه بسیاری از والدین به دنبال برنامه های کنترل تلگرام هستند. چراکه تهدیدات و خطرات بهره برداری نادرست از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. در این بین رده های سنی زیر ۱۸ سال به دلیل داشتن ذهن کنجکاو و ریسک پذیر، در معرض بیشترین آسیب قرار دارند. از آنجایی که تلگرام نیز بیشترین میزان نفوذ را در میان ایرانیان را داشته است، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران این شبکه پیوسته اند. برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

امکان ورود به کانال های و گروه های غیر اخلاقی و نامناسب
ایجاد مزاحمت برای دیگران و یا دردسر هایی از این قبیل
ارتباط با افراد شیاد، یا دوستان ناشایست و انحرافاتی از این قبیل
فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل
موارد ذکر شده می تواند از پیش پا افتاده ترین تهدیدات این شبکه برای فرزندانمان باشد.

با توجه به موارد ذکر شده، روش های همچون هک تلگرام با شماره تلفن و یا کنترل کردن آن برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزندانشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای ضروری جامعه باشد. به همین خاطر والدین به دنبال ابزارهای هک موبوگرام و تلگرام هستند، از این رو برای جلوگیری از این رویه غلط، ابزار نظارت والدین SFP را برای والدین عزیز فراهم ساخته ایم.

الف) تولید، انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن داده ها، نرم افزارها و یا هر نوع ابزار الکترونیکی که صرفاً به منظور ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود.

ب) فروش، انتشار یا در دسترس قرار دادن گذرواژه (پسورد) یا هر اطلاعاتی که امکان دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم می کند.

ج) انتشار یا در دسترس قرار دادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه ای و تخریب و اخلال در داده‌ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی نیر در فهرست این جرائم قرار دارند.

پس در نظر داشته باشید که اگر از سرویس سامانه مراقبت از خانواده و خارج از چهارچوب مندرج در بخش قوانین سامانه استفاده نمایید، مرتکب تخلف شده اید و می بایست پاسخگوی عواقب استفاده غیر مجاز از برنامه را در مراجع قانونی باشید.

سوالات متداول در خصوص روش های کنترل تلگرام

دنیای هک بسیار گسترده است و سوالات متعددی را برای ذهن ما ایجاد می کند، اما با این حال می توانیم باز هم تعداد زیادی از سوالات رایج را در این بخش به شما پاسخ دهیم. پس سوالات زیر را نیز بررسی نمایید، شاید پاسخ سوال شما نیر در یکی از موارد زیر قرار داشته باشد

در این بخش به سوالات متداول کاربران در خصوص تلگرام و برنامه های هک آن پرداخته ایم که می توانید این سوالات را به همراه پاسخ آنها مشاهده نمایید.

آیا امکان دسترسی به تلگرام فرزندان با استفاده آیدی یا ربات هک تلگرام وجود دارد؟

در این بخش به سوالات متداول کاربران در خصوص تلگرام و برنامه های هک آن پرداخته ایم که می توانید این سوالات را به همراه پاسخ آنها مشاهده نمایید.

خیر، شما با استفاده از ربات و یا آیدی تلگرام قادر به هک آن نخواهید بود. تمامی روش های ارائه در اینترنت جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ یک قابل اجرا نمی باشند.

آیا امکان مشاهده تلگرام دیگران بدون دسترسی به گوشی تلفن همراه امکان پذیر است؟

برای دسترسی به تلگرام هر فرد نیاز به گوشی تلفن همراه وی می باشد. پس جای نگرانی برای کاربرانی که گوشی تلفن همراه خود را در اختیار کسی قرار نمی دهند وجود ندارد. فقط والدین با در اختیار گرفتن گوشی فرزند می توانند پس از نصب برنامه سامانه مراقبت از خانواده می توانند قادر به کنترل تلگرام و نظارت بر گوشی تلفن همراه فرزند از راه دور خواهند بود.

من می خواهم بدانم که، برای نظارت بر تلگرام نیاز به روت دستگاه می باشد؟

در جدید ترین نسخه از نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده امکان کنترل کلیه شبکه های اجتماعی ازجمله تلگرام بدون نیاز به روت نیز امکان پذیر شده است.

چگونه می توانم از طریق کامپیوتر اقدام به هک آیدی تلگرام نمایم؟

پنل کاربری SFP امکان استفاده از خدمات برنامه با استفاده از مرورگر های کامپیوتری را نیز فراهم کرده است. کافیست وارد حساب کاربری خود در وب سایت سامانه مراقبت از خانواده شوید و با وارد کردن شناسه کاربری اقدام به مدیریت عملکرد فرزند خود در تلگرام نمائید.

استفاده از این سرویس مستلزم پرداخت هزینه است؟

با توجه به نیاز به هندل کردن فرآیند انتقال، اطلاعات از گوشی فرزند به تلفن والدین می بایست از سیستم های انتقال داده سریع و قدرتمندی استفاده کرد. از این رو این سرورها مستلزم پرداخت هزینه ماهانه می باشند.

هزینه اشتراک ماهانه برای استفاده از خدمات برنامه اس اف پی چقدر است؟

هزینه اشتراک یک ماهه استفاده از خدمات برنامه SFP بسته به نوع اشتراک متفاوت است که در بخش تعرفه های SFP قابل مشاهده است.

آیا با این برنامه می توانیم هک تلگرام همسر را انجام دهیم؟

خیر، سامانه مراقبت از خانواده برنامه هک تلگرام نیست! بلکه یک ابزار کنترلی است، که صرفا برای کنترل عملکرد فرزندان شما در شبکه های مجازی طراحی شده است و استفاده از آن برای کنترل تلگرام همسر و یا سایر مصارف خلاف قوانین کشور مجاز نمی باشد. در صورت آگاهی واحد نظارتی حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

آیا برنامه نظارت آزاد یک نرم افزار هک تلگرام است؟

نرم افزار یا برنامه هک، به برنامه ای گفته می شود که فقط جهت انجام اعمال مجرمانه و یا دسترسی های غیر مجاز طراحی می شود. مانند هزاران تروجانی “Trojan” که روزانه برای نفوذ و جمع آوری رمزهای ورود افراد ناشناس و با هدف سو استفاده در سطح اینترنت و به صورت کاملا مخفی و نامحسوس گسترش داده می شوند و در برخی مواقع در قالب یک برنامه جانبی و به صورت پنهان، شروع به سرقت اطلاعات اشخاص می کند.

اما برنامه “نظارت آزاد” یک برنامه کنترلی ویژه والدین، جهت نظارت بر فعالیت های فرزندان زیر ۱۸ سال خود می باشد. این برنامه به صورت کاملا نامحسوس و یا مخفی در سطح اینترنت گسترش داده نمی شود و هرگز بدون اجازه شخص و دسترسی به گوشی تلفن همراه مورد نظر قابل استفاده نمی باشد. همچنین بر اساس تفاهم نامه مندرج در شرایط استفاده از این سرویس، مسئولیت استفاده غیر مجاز از آن، بر عهده شخص خاطی می باشد و در صورت مشاهده خدمات رسانی به حساب مربوطه متوقف خواهد شد.

در واقع این برنامه یک ابزار کنترل فرزندان است که فعالیت های روزانه گوشی موبایل فرزندان در فضای مجازی را به والدین گزارش می دهد و امکان اعمال کردن محدودیت هایی چون: مسدود کردن وب سایت ها، نرم افزارها و یا تغییر کارکرد فرزند در ساعات استفاده از گوشی موبایل، تبلت و سایر دستگاه های هوشمند را برای والدین ممکن می سازد.

هک گوشی با برنامه همیار جی پی اس

چطور برنامه نظارت آزاد را برای کنترل گوشی نصب کنیم؟

نظارت و کنترل گوشی

نظارت و کنترل گوشی

وارد حساب کاربری خود شوید و فعالیت فرزند را در بخش های مختلف گوشی تلفن همراه او را تحت نظر بگیرید. تمام اطلاعات با پروتکل امن Https محافظت می شوند

نصب و فعالسازی برنامه

دانلود و فعالسازی

پس از خرید اشتراک، برنامه ارائه شده را مطابق با آموزش های ارائه شده، دانلود و نصب کنید. دقت داشته باشید آیکن برنامه نظارتی پس از نصب بصورت کامل مخفی می شود

ثبت نام و دانلود برنامه

ثبت نام و دریافت برنامه

در کمتر از یک دقیقه اشتراک مورد نظر خود را در سامانه مراقبت از خانواده انتخاب کنید و پس از خرید اشتراک، لینک دانلود برنامه و پنل اختصاصی کنترل گوشی را دریافت کنید

جهت برخورداری از برنامه های حرفه ای سامانه مراقبت از خانواده، هم اکنون اشتراک خود را خریداری نمایید