کنترل و ردیابی شبکه اجتماعی آی مسیج - Control and trace imessage

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر آی مسیج فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند…

در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید. مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین آی مسیج و …

[icon name=”coffee” class=”” unprefixed_class=””]  پس از نصب نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی تلفن همراه روی موبایل فرزندان ، نرم افزار این اجازه را به (والدین) می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر آی مسیج Imessage گوشی فرزندان خود را داشته باشند.

[icon name=”eye” class=”” unprefixed_class=””]  والدین می توانند مسنجر آی مسیج Imessage فرزندان خود را بصورت زیر کنترل کنند :

 • کنترل و نظارت تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف آی مسیج
 • نظارت و مشاهده جزئیات هر پیام در آی مسیج موبایل همراه با تاریخ ، نوع پیام و گیرندگان
 • دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات آی مسیج از طریق پنل کاربری
 • کنترل آی مسیج بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل (دسترسی جرئی)

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””]  چرا نرم افزار کنترل و ردیابی  مسنجر آی مسیج Imessage برای والدین مفید است ؟

 • آیا شما نگران ارتباطات مسنجر آی مسیج فرزندانتان هستید ؟
 • آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر آی مسیج فرزندانتان گفته می شود ؟
 • با همیار جی پی اس اکنون امکان پذیر می شود.

با فراگیر شدن استفاده از گوشی های تلفن همراه موبایل ، استفاده از مسنجر اختصاصی آی مسیج Imessage در میان خانواده ها بسیار ترویج یافته است به گونه ای که بسیاری از مکاتبات و ارتباطات چند رسانه ای در این بخش صورت می پذیرد اما با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage می توانید به صورت مستمر مدیریت و نظارت دقیقی بر مسنجر آی مسیج گوشی موبایل فرزندانتان داشته باشید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

شبکه اجتماعی آی مسیج Imessage متشکل از هزاران گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب آی مسیج حق والدین است.

[icon name=”exclamation-triangle” class=”” unprefixed_class=””]  محدودیت های نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage چیست ؟

 • اگر دستگاه موبایل شما روت نباشد برنامه نمی تواند بصورت مطلوب اطلاعات را بر روی کنترل پنل کاربری ارسال کند و فقط جزئی از پیام ها را برای شما نمایش می دهد.
 • پس بهتر است دستگاه موبایل خود را روت نمایید تا مطمئن شوید تمام پیام های آی مسیج برای شما ارسال می شود.
نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage
کنترل و ردیابی شبکه اجتماعی آی مسیجcontrol-and-trace-imessage

نام : نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage

توضیحات : نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج Imessage به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر آی مسیج فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند…

 • نمایش کامل اطلاعات در پنل مدیریتی
 • میانگین قدرت دریافت اطلاعات
 • عملکرد در حالت آفلاین (ارسال بعد از اتصال)
 • پشتیبانی از اندروید 2.3 الی 8
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
[insert page=’56038252100520page-220′ display=’content’]