کنترل و ردیابی گوشی موبایل

کنترل و ردیابی فرزندان از راه دور

نرم-افزار-کنترل-و-ردیابی-گوشی-موبایل-افراد-خانواده-از-راه-دور

کنترل و ردیابی فرزندان از راه دور

با سلام و عرض ادب خدمت تمام کاربران سامانه همیار جی پی اس

نرم-افزار-کنترل-و-ردیابی-گوشی-موبایل-افراد-خانواده-از-راه-دور

 

کنترل و ردیابی فرزندان در داخل و خارج از منزل یک امر مهم و بسیار جدی می باشد تا والدینی که با مشغله های فکری و کاری فراوان روبرو هستند بتوانند بدون حضور فیزیکی در کنار فرزندانشان، آن ها را از راه دور و بصورت کامل کنترل و ردیابی کنند و همواره در کنار فرزند دلبند خود باشند.

از این رو والدین جهت رفع این مشکل به نرم افزارها و سایت های بسیاری روی می آورند تا بتوانند با نصب اپلیکیشنی بر روی گوشی تلفن همراه موبایل فرزند خود آن را از راه دور کنترل و ردیابی کنند تا فرزندانشان در بیرون و درون منزل دچار اختلالات و آسیب های اجتماعی و اینترنتی قرار نگیرد.

سامانه همیار جی پی اس با ارائه نرم افزارهای بسیار کاربردی و موثر در زمینه های کنترل، ردیابی، مکان یابی، کنترل تماس ها، کنترل پیامک ها و کنترل تمام شبکه های اجتماعی و پیغام رسان های مطرح روز دنیا این امکان را برای والدین محترم فراهم نموده است تا بتوانند با خیال راحت و بدور از استرس و نگرانی و با نصب یک اپلیکیشن فوق العاده کاربردی، فرزندان خود را از راه دور و بصورت کامل کنترل و ردیابی نمایند.

شما میتوانید گوشی ست شده را تنها با داشتن اینترنت و هر زمان و هر مکانی از طریق پنل قدرتمند خود در سایت کنترل کنید . شما پس از نصب دستی برنامه بر روی گوشی فرزندان زیر ۱۸ سال خود و با ورود به پنل مدیریت در سایت تقریبا تمامی اطلاعات گوشی را از جمله تماس ها ، اس ام اس ها ، مکان ، مخاطبین ، تاریخچه مرورگر و … و تمامی امکانات و دسترسی ها از مشاهده گالری، ضبط تماس ، گرفتن عکس و فیلم و ضبط صدا ، مدیریت فایل و… را در اختیار شما قرار میدهد که در نهایت میتوانید اطلاعات گوشی گم شده یا سرقت شده را پاک و یا ذخیره کنید و بدین منظور دیگر نگران لو رفتن اطلاعات گوشی گم شده خود نباشید.

برخی از امکانات نرم افزار کنترل و ردیابی فرزندان از راه دور :

ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه

کنترل و گزارش کامل تماس ها

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

کنترل فایل های چند رسانه ای

مشاهده دفتر تلفن و مخاطبین

مدیریت و کنترل دسترسی به اینترنت

نصب کاملا مخفی در دستگاه

کنترل و ردیابی تلگرام

کنترل و ردیابی اینستاگرام

و ده ها امکان پر کاربرد و مفید برای والدین ..

دانلود نرم افزار کنترل و ردیابی موبایل همیار جی پی اس - Download_Hamyar_GPS