✍ قوانین و توافق نامه

سند حاضر قرارداد لازم‌الاجرا بین کاربر سایت (شما) و سامانه آموزشی و اشتراکی مراقبت از خانواده همیار جی پی اس است. درصورتی‌ که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات آموزشی و پشتیبانی سامانه همیار جی پی اس را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید اشتراک و استفاده از خدمات وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از تمام خدمات سامانه همیار جی پی اس اعم از “(اقدام به عضویت و خرید اشتراک، اقدام به ورود کاربر به وب ‌سایت و پنل کاربری، اقدام به ثبت اولین درخواست پشتیبانی و استفاده از سایر خدمات ارائه ‌شده)” به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین سامانه همیار جی پی اس و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیات آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات سامانه همیار جی پی اس را ندارد. لطفا تمام قوانین و مقررات درج شده در سامانه همیار جی پی اس را بصورت کامل و با دقت فراوان مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید اشتراک نمایید.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌ شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق ‏‌های فی ‌مابین کاربر و همیار جی پی اس محسوب می ‏‌شود.

ضمن تشکر از انتخاب سامانه همیار جی پی اس

لطفا تمام قوانین و مقررات درج شده در سامانه همیار جی پی اس را بصورت کامل و با دقت فراوان مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید اشتراک نمایید.

قوانین استفاده از سامانه همیار جی پی اس https://hamyargps.com

برای استفاده از نرم افزارهای موجود در سامانه همیار جی پی اس قوانین و شرایطی در نظر گرفته شده است که این قوانین، توافق نامه ای میان ما و شما خریداران و کاربران عزیز خواهد بود، لذا با توجه به اهمیت رعایت هر یک از آنها، انتظار می رود قوانین و بندهای ذیل را با دقت کامل مطالعه نمایید.

ایجاب و قبول قوانین جهت خرید از سامانه :

تمام کاربران برای خرید اشتراک از سامانه باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند. لذا توجه داشته باشید که تمام برنامه های ارائه شده در این سایت باید بصورت کاملا فیزیکی و دستی بر روی گوشی فرزند زیر ۱۸ سال شما نصب و فعال شوند.

خرید اشتراک و دانلود هر گونه نرم افزار از سایت به منزله آگاهی کامل شخص و قبول قوانین و مقررات سایت بوده و لذا تمام مشترکین موظف می باشند تا قبل از هر گونه ثبت سفارش و خرید اشتراک های موجود در سایت، قوانین مندرج شده در سایت را با دقت کامل مطالعه نمایند و در صورتی که با تمام قوانین موافق هستند، اقدام به سفارش و خرید اشتراک های آموزشی و پشتیبانی نمایند، در غیر این صورت سامانه هیچ گونه تعهدی به کاربران و خریداران نخواهد داشت.

الف – این سامانه یک سرویس کاملا عمومی می باشد که فقط در امور آموزش نصب و راه اندازی برترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای کنترل، ردیابی، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی های هوشمند را برای والدین و کارفرمایان ارائه می دهد. تمامی نرم افزارهای موجود در این سایت، در سایت های اصلی آن ها بصورت کاملا رایگان بوده و سامانه همیار جی پی اس هیچ گونه نرم افزاری را با لایسنس ارائه نمی دهد و فقط آموزش و رفع اشکالات نصب برنامه ها را به کاربران ارائه می دهد. سامانه همیار جی پی اس تمام اشتراک های آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای موجود در سایت را با در نظر گرفتن کلیه قوانین و مقررات مندرج در فضای تولید و تبادل اطلاعات دولت محترم جمهوری اسلامی ایران به کاربران خود ارائه می نماید که با تأیید کاربران با قوانین مندرج در این بخش نامه ها در اختیار آن ها قرار می گیرند و صرفاً جهت مدیریت فرزندان و دیگر افراد خانواده و در زمینه فرهنگ سازی، آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها ، کنترل و ردیابی فرزندان و سالخوردگان و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

ب – موارد کاربرد آموزش و استفاده از نرم افزارها تنها جهت مدیریت عمکلرد فرزندان در محیط بیرون از کانون گرم خانواده می باشد که هدف آن پیشگیری از آسیب های احتمالی به این عزیزان، خصوصاً در دنیای مجازی و مکان های اجتماعی شهر می باشد.

ج – کاربرانی که نیاز به نسخه سفارشی سازی شده یا به اصطلاح (نسخه نصب از راه دور) را دارند، قبل یا پس از خرید هر یک از اشتراک های موجود در سامانه، می توانند نسخه نصب از راه دور (نسخه سفارشی سازی شده) را بصورت کاملا مجزا (جداگانه) و از داخل پنل کاربری خود خریداری نمایند. این نسخه مخصوص کاربرانی می باشد که فرزندان آن ها در دسترس نبوده و والدین دسترسی مستقیم به گوشی فرزند را ندارند بسیار کاربردی می باشد، توجه داشته باشید که این نسخه باید توسط خود فرزند بر روی گوشی نصب و فعال شود. لذا توضیحات نسخه سفارشی سازی شده در برگه تعرفه اشتراک ها قرار دارند و چنانچه نیاز به اطلاعات کامل در خصوص این نسخه دارید، می توانید به مشاورین فروش ما در پیام رسان های (واتساپ، سروش، ایتا، گپ و آیگپ) مراجعه کرده و اطلاعات کامل دریافت نمایید.

الف – رضایت کامل شخصی که نرم افزارهای ارائه شده در همیار جی پی اس بر روی دستگاه وی نصب می شوند.

ب – برای نصب برنامه ها به منظور مراقبت از فرزندان زیر ۱۸ سال (در صورتیکه به سن قانونی نرسیده باشند)،  والدین مجاز می باشند تا برنامه ها را بر روی دستگاه فرزند نصب و راه اندازی کنند.

ج – فقط سرپرست یا سرپرستان افراد سالخورده می توانند پس از آگاهی دادن به فرد، هریک از نرم افزارهای سامانه را برای وی راه اندازی نمایند.

الف – چنانچه بعد از خرید اشتراک و راه اندازی نرم افزارهای ارائه شده توسط سامانه همیار جی پی اس بر روی دستگاه ها و ایجاد حساب کاربری شخصی، اگر به دلیل هرگونه سهل انگاری فرد در حفظ اطلاعات مربوط به پنل کاربری، اطلاعات شما توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد، سامانه همیار جی پی اس هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت.

ب – در صورتیکه در هنگام نصب و راه اندازی نرم افزارها در گوشی و یا تبلت ها کلمه عبور خود را فراموش نمودید، سامانه همیار جی پی اس هیچ گونه تعهدی نسبت به بازیابی ایمیل و یا رمز عبور به کاربران را ندارد. زیرا این سامانه فقط یک سامانه آموزشی می باشد و به حساب کاربری کاربران هرگز دسترسی نداشته و ندارد. پس به هنگام ثبت نام در برنامه ها از ایمیل های مطمئن و معتبر (واقعی) استفاده نمایید، چرا که سامانه همیار جی پی اس همانگونه که ذکر شد، هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازیابی کلمه عبور شما به واسطه ایمیل سایرین و یا به طریق دیگر نخواهد داشت.

ج – توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرایند ثبت نام ها، دسترسی به پنل ها و اطلاعات شما تنها منوط به داشتن کلمه های عبوری خواهند بود که در زمان ثبت نام برای خود انتخاب کرده اید، از این رو حتما در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید ، ضمناً دقت داشته باشید که این کلمه های عبور تنها توسط ایمیل هایی که به هنگام ثبت نام (در برخی از نرم افزارها) ثبت کرده اید در سایت اصلی نرم افزار قابل بازیابی خواهند بود.

الف – اطلاعات محرمانه نظیر نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار سایرین قرار ندهید چون مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر می باشد.

ب – مسئولیت هرگونه سوء استفاده از آموزش ها، برنامه ها و تخلف در نحوه استفاده از آن ها به عهده کاربر می باشد و سامانه همیار جی پی اس هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

الف – از آنجایی که اطلاعات مربوط به موقعیت و هویت گوشی شما و یا فرزندانتان توسط اینترنت به پنل های کاربری انتقال می یابند (در برخی از نرم افزارها) ، لازم است که جهت انتقال مستمر اطلاعات دستگاه ها به پنل های کاربری، حتما اینترنت دستگاه ها فعال باشند، لذا سامانه همیار جی پی اس هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال فیلترینگ سایت ها و نرم افزارها، عدم انتقال اطلاعات به پنل های کاربری و نرم افزاری، اختلالات مخابراتی و اینترنتی و نداشتن دانش کافی فرد برای استفاده از خدمات آموزشی و راه اندازی نرم افزارها بر روی گوشی های هوشمند را هرگز ندارد.

ب – کاربر چنانچه بخواهد از امکانات کامل برنامه ها نظیر (کنترل کامل شبکه های اجتماعی گوشی فرزند و امکان روشن و خاموش کردن اینترنت دیتا (GPRS) ، مکان یاب (GPS) و وای فای (WIFI) گوشی فرزند از راه دور) برخوردار شود، باید حتما گوشی فرزند روت Root شده باشد. لذا عدم روت بودن گوشی و عدم استفاده از امکانات فوق، ارتباطی به برنامه ها ندارد و به گوشی فرزند شما مرتبط می شود. لذا بهتر است که حتما بخش سوالات متداول سامانه را مطالعه فرمایید.

ج – کاربر چنانچه قصد سفارشی سازی برنامه را داشته باشد، باید حتما به این نکته توجه کند که سفارشی سازی یا شخصی سازی برنامه، به مواردی چون تغییر نام برنامه، تغییر آیکون برنامه، تغییر ظاهر برنامه و ویرایش توضیحات داخل برنامه مرتبط می شود و هیچ ارتباطی به افزایش امکانات یا محدودیت های برنامه و پنل کاربری ندارد. پس قبل از هرگونه واریز مبلغ جهت سفارشی سازی برای برنامه دلخواه، حتما با بخش پشتیبانی مشورت و سپس اقدام به واریز وجه نمایید.

د – درصورتی که با آموزش های سامانه و به هر دلیل دیگری موفق به نصب برنامه ها بر روی دستگاه خود یا فرزند نشدید، می توانید از خدمات نصب و راه اندازی حضوری و یا از راه دور توسط کارشناسان تیم پشتیبانی استفاده کنید که هزینه آن طبق تعرفه های تعیین شده، محاسبه و دریافت می شوند.

الف – سامانه همیار جی پی اس می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد. متن توافقنامه همواره بر روی وب سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفتی داشته باشید می توانید از اشتراک خود در این وب سایت انصراف دهید. تاریخ آخرین بروزرسانی و تغییرات قوانین سامانه در انتهای همین برگه قابل مشاهده می باشد.

ب – کاربران محترم توجه نمایند که برنامه های کنترل و مانیتورینگ گوشی را هرگز جهت کنترل همسر و دوستان و آشنایان خود استفاده نکنند. برنامه های کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل فقط و فقط برای استفاده والدین در خصوص کنترل فرزندان زیر ۱۸ سال خود می باشند و استفاده غیر قانونی از نرم افزارها برای کنترل همسر، دوستان و آشنایان کاملا جرم بوده و نقض حریم خصوصی افراد محسوب می شود. چنانچه کاربری بر خلاف قوانین موجود در سامانه اقدام نماید، ادامه اشتراک آموزشی و همکاری با وی بصورت کامل و یکطرفه قطع خواهد شد.

الف – از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از هرگونه خرید اشتراک، حتما با دقت خاصی تمام بندهای قوانین و ضوابط سامانه را در نظر بگیرند. با توجه به اینکه تمام فایل های دانلودی مانند کالاهای فیزیکی قابل مرجوع نیستند.. بنابرین عودت وجه هرگز میسر نبوده و طبق بررسی و تشخیص کارشناسان بخش پشتیبانی سامانه انجام می شود.

ب – عودت وجه فقط در صورتی که برنامه خریداری شده و سامانه همیار جی پی اس “از سمت ما” و بیش ۱۲ ساعت دچار مشکل جدی و غیرقابل رفع شده باشد و بخش تیم پشتیبانی سامانه نتواند مشکل را رفع و حل کند، عودت وجه کاملا امکانپذیر می باشد.

ج – سامانه همیار جی پی اس کلیه نرم افزارهای حاضر را به همان شکلی که هستند و بدون هرگونه تعهدی، آموزش، پشتیبانی و ارائه می نماید و در مورد موارد زیر هیچ گونه تعهدی به خریداران ندارد. با توجه به بند حاضر و به‌ منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان عودت وجه امکان ‌پذیر نیست: 

 1.  هرگونه خرید اشتباه؛
 2.  هرگونه خرید تکراری؛
 3. عدم توجه به توضیحات و قوانین موجود؛
 4.  عدم روت Root بودن گوشی موبایل فرزندان؛
 5. عدم مطالعه کامل توضیحات و امکانات برنامه قبل از خرید اشتراک؛
 6. اعتراض به رایگان بودن نرم افزار در سایت های اصلی و دیگر سایت ها؛
 7. واریز مبلغ به صورت کارت به کارت و انصراف از ثبت نام در سامانه یا دانلود برنامه؛
 8. واریز مبلغ جهت شخصی سازی یا سفارشی سازی برنامه و انصراف از سفارشی سازی برنامه؛
 9. اعتراض به محدودیت دار بودن برنامه (تمامی برنامه ها در سایت های اصلی بصورت رایگان ارائه می شوند)؛
 10. درخواست سریع عودت مبلغ پس از خرید به عنوان دریافت برنامه های رایگان و بهانه های دیگر؛
 11. ضعیف بودن نسخه اندروید فرزندان (زیر نسخه های ۴/۴) و عدم پشتیبانی از سرویس های گوگل پلی؛
 12. قطع شدن ناگهانی و دائمی خدمات سایت ها و نرم افزارها توسط سازنده؛
 13. عدم توجه به نیازمندی ‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در آموزش ها درج ‌شده است؛
 14. عدم توانایی در یادگیری، نصب و استفاده از برنامه ها به دلیل ضعف دانش فنی؛
 15. اختلال در ارسال و دریافت اطلاعات نرم افزارها و پنل های کاربری؛
 16. تغییرات در نسخه ‌های جدید که حذف یا اضافه شدن برخی امکانات در برنامه ها را به همراه داشته باشند؛
 17. محدود شدن امکانات برنامه ها توسط سایت های اصلی؛
 18. عدم سازگاری برنامه با برنامه های دیگر گوشی به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد. 
 19. فیلتر شدن سایت و برنامه توسط کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه؛
 20. ناسازگاری برنامه با سایر پلتفرم های اپل، آیفون، ویندوزفون و بلکبری (برنامه فقط برای اندروید می باشد)؛
 21. عدم تجهیز به نیازهای مورد نظر شما در شرایطی که در توضیحات محصول نیز این امکانات درج نشده باشد؛
 22. اختلال در ارسال و دریافت اطلاعات نرم افزارها و پنل های کاربری؛
 23. عدم نیاز کاربر به برنامه های دانلود شده؛
 24. عدم استفاده از برنامه ها به هر دلیلی؛
 25. عدم توانایی در فعال کردن پنل های بیسیک و پرمیوم توسط کاربر؛
 26. فارسی نبودن زبان برنامه ها و سایت های ارائه شده؛

د – توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که تمامی نرم افزارهای دریافت شده از سامانه همیار جی پی اس، هرگز دارای لایسنس (نسخه های حرفه ای) نبوده و در سایت های اصلی آن ها همچون (https://mobile-tracker-free.com) بصورت کاملا رایگان و با محدودیت های کاربردی و کاربری همراه می باشند. لذا مبالغ پرداختی کاربران صرفا جهت خرید اشتراک آموزشی و پشتیبانی در خصوص آموزش نصب و راه اندازی برنامه ها، آموزش رفع اشکالات هنگام نصب برنامه ها، آموزش رفع خطاهای برنامه ها و استفاده از دیگر خدمات سامانه برحسب مدت زمان اشتراک خریداری شده می باشد، که مبالغ پرداختی بسته به مدت زمان های درج شده در اشتراک آموزشی و پشتیبانی هر پک تعیین شده است.

 • مبالغ پرداختی پس از گذشت ۱۲ ساعت بعد از خرید (ضمانت بازگشت وجه) و تحت شرایط ذکر شده “(بند هفتم – ج) به هیچ عنوان عودت داده نمی شوند.
 • تمامی خدمات سامانه (طبق تشخیص کارشناسان پشتیبانی سایت) دارای ضمانت بازگشت مبلغ پرداختی می باشند و مبلغ پرداختی فقط و فقط تا (۱۲ دوازده) ساعت پس از خرید (طبق تاریخ و ساعت خرید از سایت) به حساب خریدار عودت می گردد. درخواست عودت مبلغ فقط تا ۱۲ ساعت پس از خرید اعتبار دارد و پس از آن مبلغ به هیچ وجه ممکن عودت داده نمی شود. عودت وجه فقط در صورتی انجام می شود که سامانه همیار جی پی اس بیش از ۱۲ ساعت دچار مشکل جدی و غیرقابل رفع باشد و کاربر مدعی باید حتما این مشکلات را بهمراه ارسال تصاویر و فیلم خطاها به کارشناسان آموزشی و پشتیبانی ارائه دهد تا در صورت تایید اشکال و عدم رفع آن ها توسط کارشناسان فوق، مبلغ سریعا به حساب خریدار عودت داده می شود.

توجه ۱ : لطفا هنگام درخواست عودت مبلغ حتما موارد زیر را ارسال نمایید.

 • ۱ – نام و نام خانوادگی صاحب کارت (باید همان نام ثبت شده در سایت و هنگام خرید باشد)*
 • ۲ – شماره کارت پرداخت کننده (باید با نام صاحب کارت و ثبت نام شده در سایت یکی باشد)*
 • ۳ – تاریخ تراکنش (ضروری)*

توجه ۲ : نام و نام خانوادگی درخواست کننده باید دقیقا همان نام و نام خانوادگی ثبت شده در سایت و روی کارت بانکی ایشان باشد که هنگام خرید در سامانه ثبت شده است، در غیر اینصورت مبلغ هرگز عودت نمی گردد.

۱- کاربر بایستی پیش از خرید هرگونه اشتراکی حتما با مشاورین سامانه چه بصورت تلفنی و چه بصورت آنلاین مکالمه و مکاتبه داشته باشد و تمام سوالات و اطلاعات لازم در خصوص خرید اشتراک و استفاده از برنامه ها را از مشاورین سامانه اخذ نماید.

۲- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سامانه همیار جی پی اس شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و همیار جی پی اس حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه همیار جی پی اس نیز مشمول این بند می‌ گردد. کاربر می ‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به همیار جی پی اس بپردازد. این بند نافی حق همیار جی پی اس برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.

۳- کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه همیار جی پی اس استفاده نماید. در صورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، همیار جی پی اس ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌ های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به همیار جی پی اس پرداخت نماید.

۴- تمامی اطلاعات کاربران به ‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد همیار جی پی اس محافظت‌ شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابر این در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، همیار جی پی اس مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،

سامانه همیار جی پی اس  هیچ گونه ارتباطی با سازندگان نرم افزارها چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور را ندارد.

توجه داشته باشید که این سامانه بابت آموزش و پشتیبانی برنامه ها مبالغ را دریافت می کند و هیچ گونه نرم افزار اختصاصی از خود ندارد.

خرید هرگونه اشتراک از سامانه و استفاده از سرویس های آن به معنی مطالعه کامل قوانین و موافقت با آنهاست.

تاریخ آخرین بروزرسانی قوانین : ۱۳۹۷/۰۱/۰۷