کنترل و ردیابی گوشی موبایل

دانلود ویز Waze نرم افزار مسیریابی در ایران

نرم افزار مسیریاب ویز Waze

دانلود ویز Waze نرم افزار مسیریابی در ایران

نرم افزار ویز Waze – GPS Maps and Traffic امکان مکان یابی و مسافرت به محل هایی که می خواهید را می دهد. با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا در هنگام رانندگی، به سادگی مسیرهایی که می خواهید بروید را بیابید.

ویز یک نرم‌افزار بر مبنای سامانه موقعیت‌یاب جهانی است که از سیستم ناوبری ترن‌ بای‌ ترن استفاده می‌کند. این نرم‌افزار توسط استارت‌آپ اسراییلی ویز ایجاد شد و گوگل ویز را به قیمت ۱٫۰۳ میلیارد دلار آمریکا خریداری کرد.

نرم افزار مسیریاب ویز Waze

به جرات می توان گفت Waze – GPS, Maps & Traffic از قوی ترین برنامه های مسیریاب می باشد که امکانات فوق العاده و منحصر به فردی دارد. این نرم افزار به شما در تشخیص مسیر ها کمک می کند و حتی به شما نشان می دهد که در کجا ها سرعت سنج و دوربین های مدار بسته پلیس قرار دارد که جریمه نشوید !

بر خلاف google map این برنامه عملکردی فوق العاده در تعیین ترافیک مسیر ها دارد و بهترین مسیر ممکن را برای شما انتخاب خواهد کرد. هم چنین می توانید از راهنمای صوتی انگلیسی این برنامه در حین جهت یابی نیز کمک بگیرید و دیگر حتی به صفحه نمایش موبایل خود نگاه نکنید.

نرم افزار Waze سرعت ماشین شما را با دقت بسیار بالایی می سنجد و آن را به شما نمایش می دهد. علاوه بر این در اماکنی که تصادف رخ داده است، علامتی ظاهر می شود که شما از آن مسیر ها عبور نکنید. می توانید مخاطبان و دوستان فیس بوکی خود را نیز در این نرم افزار اضافه کنید.

برنامه Waze در سال ۲۰۰۶ توسط یک کمپانی اسرائیلی به نام Waze Mobile طراحی گردید و از همان زمان به عنوان یک برنامه پر قدرت مسیریابی در سطح دنیا شناخته شد. اما با توجه به خصومت میان کشور عزیز ما و اسرائیل، عده ای بر این باورند که این برنامه یک برنامه جاسوسی می باشد.

البته همیشه در چگونگی استفاده از اپلیکیشن هایی که در اسرائیل ساخته شده اند باید نهایت احتیاط را به عمل آورد اما در استفاده از اپلیکیشن ویز نباید چندان نگرانی به خود راه دهید. چرا که برنامه ویز در سال ۲۰۱۳ به صورت کامل به کمپانی گوگل واگذار شد و اکنون یک برنامه از سری برنامه های گوگل محسوب می شود.

در این مطلب با توجه به این که ویز یکی از پرقدرت ترین برنامه های مسیریابی در دنیا شناخته شده است، اکنون در سامانه نظارت آزاد (همیار جی پی اس hamyar gps) قصد داریم تا این برنامه را معرفی کرده و در پایان لینک دانلود Waze را برای علاقه مندان قرار دهیم.

نرم افزار ویز waze ، قوی ترین نرم افزار مسیریابی در ایران

نکته قابل توجه در دانلود Waze و استفاده از آن، این است که این برنامه بیشتر برای مسیریابی خودرو طراحی شده است و قدرت زیادی در مسیریابی مسیرهای دوچرخه و پیاده ندارد.

به همین علت توصیه می شود اگر جزو رانندگان خودرو هستید، اقدام به دانلود Waze و استفاده از آن نمایید. اما دلیل محبوبیت ویز چیز دیگری است و آن دارا بودن شبکه اجتماعی در درون خود برنامه می باشد. به عبارت دیگر، شما با دانلود Waze نصب آن، خود به خود جزوی از شبکه اجتماعی بزرگ ویز نیز خواهید شد که به شما در یافتن بهترین مسیر ممکن و آگاهی از اتفاقات درون جاده ای بسیار کمک خواهد نمود.

همچنین با استفاده از قابلیت به اشتراک گذاری موقعیت، می توانید موقعیت خود را با دوستانتان به اشتراک گذاشته و به آن ها زمان تقریبی رسیدن خود به مقصد را گزارش دهید و یا موقعیت آنان را دریافت نمایید. اما آنچه باعث شده است ویز، در ایران نیز محبوبیت داشته باشد، توانایی نمایش مکان دوربین های ثبت سرعت در جاده است.

به عبارت دیگر با دانلود waze و استفاده از این نرم افزار دیگر نگرانی چندانی در رابطه با مکان قرار گیری دوربین های پلیس و ترس از جریمه شدن نخواهید داشت و می توانید به سادگی مکان دوربین های ثبت سرعت را در نقشه پیدا کنید.

همچنین بسیاری از رانندگان با توجه به قابلیت شبکه اجتماعی ویز ، مکان هایی را که پلیس در آن اقدام به جریمه متخلیفین می نماید و یا مکان های تصادف شده و پر ترافیک را علامت زده و به نوعی قادرند یکدیگر را از وجود چنین اتفاقاتی باخبر سازند که برای رانندگان بسیار کاربردی می باشد.

امکاناتی که با دانلود مسیریاب Waze بدست خواهید آورد

امکاناتی که با دانلود مسیریاب Waze بدست خواهید آورد

تعدادی از امکاناتی که برنامه ویز در خود داشته و بسیار کاربردی می باشند، در این بخش لیست شده اند که با دانلود waze می توانید از آن بهره مند گردند. البته لازم به ذکر است که لیست ارائه شده تنها امکانات ارائه شده توسط برنامه ویز نبوده و این برنامه قابلیت های فراوان دیگری نیز در خود دارد که در اینجا تنها به اشاره به تعدادی از مهمترین این قابلیت ها بسنده شده است.

 • نمایش مسیرها به صورت زنده در حال رانندگی
 • اطلاع دادن به راننده ها با نزدیک شدن به دوربین های پلیس، دوربین های کنترل سرعت، چراغ راهنما و …
 • مسیریابی صوتی برای هنگام رانندگی
 • نقشه های زنده از سراسر جهان
 • مسیریابی به صورت اتوماتیک با قابلیت تغییر مسیر
 • مشخص کردن زمان تقریبی برای رسیدن به مقصد
 • پیدا کردن مسیر با انتخاب مبدا و مقصد
 • پیدا کردن ارزان قیمت ترین ایستگاه گاز
 • اضافه کردن اطلاعاتی به صورت دستی در مکان های محلی
 • اضافه کردن دوستان فیس بوک و همگام سازی مخاطب ها
 • هشدار به دیگران در مورد وجود پلیس، تصادفات و ترافیک
 • پیدا کردن مسیر با انتخاب مبدا و مقصد
 • پیدا کردن ارزان قیمت ترین ایستگاه گاز
 • اضافه کردن اطلاعاتی به صورت دستی در مکان های محلی
 • اضافه کردن دوستان فیس بوک و همگام سازی مخاطب ها
 • هشدار به دیگران در مورد وجود پلیس، تصادفات و ترافیک
 • نمایش وضعیت ترافیک و اطلاعات جاده
 • نمایش دوربین های ثبت سرعت
 • نمایش مسافت و زمان رسیدن به مقصد
 • رابط کاربری ساده و آسان
 • دستیار صوتی برای مسیریابی ساده تر
 • نمایش اماکن مهم نظیر موزه، رستوران، دانشگاه ها و …
 • نمایش سرعت لحظه ای و متوسط
 • توانایی استفاده از شبکه اجتماعی درون برنامه
 • توانایی به اشتراک گذاری موقعیت با دیگر دوستان
 • توانایی اضافه کردن مخاطبین تلفن همراه
 • توانایی علامت گذاری مکان هایی از نقشه برای اطلاع به سایر رانندگان

نام بسته : com.waze

نسخه : ۱۰۲۱۴۴۸

حجم فایل: ۶۴ مگابایت

به روز شده : ۲۱ مارس ۲۰۱۸

قابل نصب به روی اندروید نسخه ۴٫۰ به بالا 

تصویری از محیط اپلیکیشن

MD5: ۳۵e315159054cb4f8ddbba0abe875498
SHA1: ۴۲ff999544a405f132aa081cb4150b1d6f6803f5

Download Waze Routing Software in Iran

Waze – GPS Maps and Traffic lets you locate and travel to the places you want. With this software, you will be able to easily navigate the paths you want while driving.

waze is a global navigation system that uses the Tran BATTERN navigation system. The software was created by the Israeli start-up waze and bought Google Wiz for $ 1.23 billion.

Waze router software

It’s safe to say that Waze – GPS, Maps & Traffic is one of the strongest router applications that has unique and unique features. The waze software helps you identify paths and even shows you where speed cameras and CCTV cameras are located, not to be penalized!

Unlike google map, this waze app has a fantastic function in determining traffic tracks and chooses the best possible route for you. You can also get help from the waze English audio guide while navigating and no longer even look at your mobile display.

The waze software scans your car with great precision and displays it. In addition, in places where an accident has occurred, a symbol appears that you do not cross those paths. You can also add your Facebook friends and friends to this application.

The Waze software was developed in 2006 by an Israeli company called Waze Mobile, and has since been recognized as a world-leading roaming application. But given the hostility between our beloved country and Israel, some believe that the program is a spy program.

Of course, you should be extremely careful about how to use apps made in Israel, but you should not worry about using the Wiz app. Because the Waze program was fully licensed to Google in 2013, it is now a program of Google apps.

In this article, given that Waze is one of the most powerful routing applications in the world, we plan to introduce this program and end up downloading the Waze for enthusiasts.

Remarkable point in downloading and using Waze is that this app is designed for car navigation and does not have much power in routing bike and pedestrian routes. That’s why it’s advisable to download and use Waze if you are a car driver.

But the reason Waze’s popularity is something else is that it has a social network within itself. In other words, by downloading Waze and installing it, you will also be part of the Waze social network, which will help you find the best possible route and awareness of in-road events.

Also, using the position sharing feature, you can share your location with your friends and report them to their approximate arrival time or get their position.But what has made Waze software popular in Iran is the ability to display the location of speed cameras on the road.

In other words, by downloading Waze and using this software, you will not be much concerned about the location of the police cameras and fear of being fined, and you can simply find the location of the speed cameras on the map.

Also, many drivers, with regard to the Wizard’s social networking capability, point out the places where the police charge a fine or traffic accidents and in some cases they are able to inform each other of such events. For drivers, it’s very functional.

Features that you can download by downloading the Waze router

A number of Waze features that are very functional and are listed in this section that you can use to download Waze. It should be noted, however, that the list is not the only features provided by the Waze program, and this program has many other capabilities, which are just a few of the most important features here.

Showing live directions while driving
Notify drivers when approaching police cameras, speed control cameras, traffic lights and …
Audio Routing for Driving
Live maps from around the world
Route routing automatically
Determine approximate time to reach destination
Find the path by choosing the origin and destination
Find the cheapest gas station
Add information manually in local places
Add Facebook friends and sync contacts
Warning others about police presence, accidents and traffic
Find the path by choosing the origin and destination
Find the cheapest gas station
Add information manually in local places
Add Facebook friends and sync contacts
Warning others about police presence, accidents and traffic
View Traffic Status and Road Info
View fast registration cameras
Show distance and arrival time
Simple and easy interface
Audio assistant for easier navigation
Displaying important places like museums, restaurants, universities …
Display momentum and average speed
Ability to use the social network within the program
Ability to share position with other friends
Ability to add mobile contacts
Ability to mark locations of the map to inform other drivers.

یک نظر در “دانلود ویز Waze نرم افزار مسیریابی در ایران

 1. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۵ ستاره

 2. امتیاز بینندگان:۵ ستاره