نرم افزار کنترل و ردیابی آی مسیج iMessage

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج iMessage

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج iMessage به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر آی مسیج گوشی موبایل فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند. در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید.

مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین آی مسیج و …

پس از نصب نرم افزار کنترل و ردیابی آی مسیج iMessage ، برنامه این اجازه را به والدین می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر آی مسیج iMessage گوشی فرزندان خود را داشته باشند.

ویژگی های نرم افزار کنترل و ردیابی آی مسیج iMessage

  • کنترل و نظارت تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف آی مسیج
  • نظارت و مشاهده جزئیات هر پیام در آی مسیج موبایل همراه با تاریخ ، نوع پیام و گیرندگان
  • دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات آی مسیج از طریق پنل کاربری
  • کنترل آی مسیج بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل (دسترسی جزئی)

چرا نرم افزار کنترل و ردیابی آی مسیج iMessage مفید است ؟

  • آیا شما نگران ارتباطات مسنجر آی مسیج فرزندانتان هستید ؟
  • آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر آی مسیج فرزندانتان گفته می شود ؟
  • با همیار جی پی اس اکنون امکان پذیر می شود.

با فراگیر شدن استفاده از گوشی های تلفن همراه موبایل ، استفاده از مسنجر اختصاصی آی مسیج iMessage در میان خانواده ها بسیار ترویج یافته است به گونه ای که بسیاری از مکاتبات و ارتباطات چند رسانه ای در این بخش صورت می پذیرد اما با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج iMessage می توانید به صورت مستمر مدیریت و نظارت دقیقی بر مسنجر آی مسیج گوشی موبایل فرزندانتان داشته باشید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج iMessage شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

شبکه اجتماعی آی مسیج iMessage متشکل از هزاران گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب آی مسیج iMessage حق والدین است.

محدودیت های نرم افزار کنترل و ردیابی آی مسیج iMessage چیست ؟

  • اگر دستگاه موبایل شما روت نباشد برنامه نمی تواند بصورت مطلوب اطلاعات را بر روی کنترل پنل کاربری ارسال کند و فقط جزئی از پیام ها را برای شما نمایش می دهد.
  • بهتر است دستگاه موبایل خود را روت نمایید تا مطمئن شوید تمام پیام های آی مسیج برای شما ارسال می شود.

همین حالا شروع به نظارت کنید

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

همیار جی پی اس عنوان سامانه نرم افزاری قدرتمندی است که به منظور مدیریت پیامک های گوشی تلفن همراه ، کنترل فرزندان ، ردیابی گوشی موبایل مفقودی ، کنترل تماس ها ، شبکه های اجتماعی ، تصاویر ، وب گردی و ..طراحی شده است و به شما این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات سامانه بهره مند شوید.