آموزش

ردیابی گوشی موبایل خاموش ایرانسل و همراه اول

ردیابی گوشی موبایل خاموش ایرانسل و همراه اول - نظارت آزاد - همیار جی پی اس

ردیابی گوشی موبایل خاموش ایرانسل و همراه اول | گوشی های هوشمند در دنیای امروزی همانند کتابچه خاطرات هر یک از ما هستند که تمام اطلاعات شخصی ما درون آنها ثبت شده اند و به همین دلیل علاقه ای به این نداریم تا افراد ناشناس به اطلاعات ما دست پیدا کنند و بتوانند از اطلاعات ما سود جویی کنند. از این رو گوشی های هوشمند نقش بسیار مهمی در زندگی هر یک از ما دارند.

اما در صورت به سرقت رفتن گوشی هوشمند، راه های زیادی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. با این حال روش دیگری نیز برای ردیابی گوشی هوشمند شما وجود دارد که شاید در میان روش های دیگر آسانتر باشد و بتوانید هر چه بهتر گوشی سرقت شده خود را ردیابی کنید.

روش هایی که متعارفا برای ردیابی گوشی هوشمند به کار می روند، باید دیتا گوشی شما قبل از سرقت روشن باشد تا بتوانید با استفاده از برنامه های مربوطه آنرا ردیابی کنید و در غیر اینصورت گوشی شما ردیابی نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود برای ردیابی گوشی بدون نیاز به اینترنت از این روش استفاده کنید. در ادامه این مطلب با همیار جی پی اس همراه ما باشید.

ردیابی گوشی موبایل خاموش همراه اول

امروزه اکثر مردم گوشی های هوشمند و گران قیمت در دست دارند و گم شدن و یا سرقت شدن این هوشمند های حرفه ای منجر به ناراحتی و در برخی موارد مشکلات خانوادگی بسیاری می شود. در مطلب امروز همیار جی پی اس قصد داریم تا آموزش هایی را برای این گونه افراد ارائه دهیم تا با خیالی راحت تر اقدام به ردیابی گوشی موبایل خود نمایند.

اگر در صورتی که گوشی موبایل شما گم شده و به هر دلیلی خاموش شده است و نمیتوانید با آن ارتباط برقرار کنید ،تنها راه ارتباط و پیگیری موقعیت سیم کارت گوشی از طریق اپرواتور تلفن همراه شما است.

برای اپراتور های تلفن همراه ایران درحال حاضر فقط شرکت ایرانسل و همراه اول امکان ردیابی و پیگیری گوشی گم شده را دارند .

برای ردیابی سیم کارت های همراه اول میتوانید به بخش ردیابی گوشی این شرکت به سایت https://www.mci.ir/mobile-tracking مراجعه و مراحل توضیح داده شده را طی کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود. درحال حاضر همراه اول این امکان را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

مشکلاتی که در این خصوص وجود دارد :

برای ردیابی توسط همراه اول حتما باید یک سیمکارت دائمی خریداری شود و هر ۱۰ روز یک بار این ردیابی انجام شود که ممکن است زمانبر باشد. در حالی که سامانه نظارت آزاد تمامی این خدمات را بدون خرید سیمکارت و توسط فقط یک نرم افزار برایتان محیا می کند.

ردیابی گوشی موبایل خاموش ایرانسل

برای ردیابی سیم کارت های ایرانسل نیز میتوانید به صفحه ردیابی گوشی مفقود شده مراجعه و مراحل توضیح داده شده را طی کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

توجه داشته باشید ثبت هر درخواست ردیابی در ایرانسل ۱۰۰ تومان هزینه دارد و شما باید هر ۵ روز درخواست ردیابی دهید و علاوه بر آن شما باید یک سیمکارت ایرانسل دیگر نیز خریداری نمایید.

ردیابی گوشی موبایل خاموش رایتل و تالیا

متاسفانه هنوز بخشی برای ردیابی گوشی گم شده با سیم کارت های رایتل و تالیا توسط این شرکت ها ارائه نشده است و در صورت اضافه شدن این امکان حتما آن را در سامانه همیار جی پی اس معرفی خواهیم کرد.

یک نظر در “ردیابی گوشی موبایل خاموش ایرانسل و همراه اول

  1. امتیاز بینندگان:۵ ستاره